Team

MU17A

Julie Cleemput
Dora Vos
Alyssa Van Doorsselaer
Emilia Staljanssens
Lili Oelbrandt
Lynn Merckx
Mette Meerschaert
Maura den Uijl
Oona Goossens
Xavi De Caigny
Yentle De Pau
Koen Cleemput (trainer-coach-sportieve cel)
Gitte Kindt (begeleider)
Veerle Durinck (markeerder-terreinafgevaardigde)
Evelien Neukermans (markeerder-terreinafgevaardigde)
Kristof Straetman (scheidsrechter)

Wedstrijden

za 11/09/2021 10:303 - 0Beker
MU17A - Jevo Maldegem B
za 18/09/2021 10:303 - 0Comp
MU17A - Griffoenen Steenhuize (+1)
zo 26/09/2021 09:300 - 3Comp
Nidak Nieuwkerken A - MU17A
za 02/10/2021 14:000 - 3Comp
Lindemans Aalst - MU17A
za 09/10/2021 13:002 - 3Comp
Asterix Avo Beveren C - MU17A
za 16/10/2021 13:300 - 3Comp
MU17A - Asterix Avo Beveren A
zo 24/10/2021 13:300 - 3Comp
MET. NAVOK LADIES NAZARETH A - MU17A
za 20/11/2021 14:000 - 3Comp
Mezo Zottegem A - MU17A
za 04/12/2021 15:301 - 3Comp
Avanti Aalter A - MU17A
zo 19/12/2021 18:000 - 3Beker
Jtv Dero Zele-berlare - MU17A
za 15/01/2022 13:303 - 0Comp
MU17A - Asterix Avo Beveren C
za 22/01/2022 10:302 - 3Comp
MU17A - Vdk Bank Gent Dames Volley A
za 05/02/2022 16:003 - 0Beker
MU17A - Mevoc Meerbeke B
za 12/02/2022 17:003 - 1Comp
Asterix Avo Beveren A - MU17A
za 19/02/2022 10:303 - 1Comp
MU17A - MET. NAVOK LADIES NAZARETH A
zo 20/02/2022 16:003 - 0Comp
MU17A - Nidak Nieuwkerken A
za 26/02/2022 14:303 - 0Comp
MU17A - Asterix Avo Beveren B
zo 06/03/2022 17:003 - 0Beker
MU17A - Vc Hebo Borsbeke-herzele
za 12/03/2022 09:303 - 0Comp
MU17A - Lindemans Aalst
zo 13/03/2022 17:000 - 3Comp
Griffoenen Steenhuize (+1) - MU17A
za 19/03/2022 16:300 - 3Comp
Asterix Avo Beveren B - MU17A
za 26/03/2022 13:303 - 0Beker
MU17A - Asterix Avo Beveren B
za 02/04/2022 10:303 - 0Comp
MU17A - Mezo Zottegem A
za 09/04/2022 13:003 - 0Comp
MU17A - Avanti Aalter A
za 16/04/2022 14:002 - 3Beker
MU17A - Vdk Bank Gent Dames Volley A
za 23/04/2022 12:003 - 0Comp
Vdk Bank Gent Dames Volley A - MU17A

Klassement

WPt
1.Vdk Bank Gent Dames Volley A2057
2.Asterix Avo Beveren A2056
3.MU17A2048
4.Lindemans Aalst2039
5.Asterix Avo Beveren C2033
6.MET. NAVOK LADIES NAZARETH A2029
7.Avanti Aalter A2027
8.Mezo Zottegem A2020
9.Asterix Avo Beveren B2013
10.Nidak Nieuwkerken A203
11.Griffoenen Steenhuize (+1)202

Trainingen

Op dinsdag om 19:00 (duur: 2 uur) in S3 op terrein T1
Op vrijdag om 17:30 (duur: 1.5 uur) in S9 op terrein BZ T1

Competities

MEISJES U17 NIVEAU 1
BEKER MEISJES U17