Team

Dames3

Anouk Beniers
Sylke De Waele
Anne -Line Vervloet
Merel Vanhenden
Anouk Vanhenden
Yana Van Doorsselaer
Stien Teugels
Dieuwke Noens
Fleur Meerschaert
Noor De Bock
Allyssia De Pau
Nastia Petrenko (trainer-coach)
Wendy Van Puymbroeck (begeleider-terreinafgevaardigde)
Lutgardis Vyvey (markeerder)
Barbara Verdood (sportieve cel)

Wedstrijden

za 14/08/2021 17:30S9
Dames3: Training
zo 22/08/2021 18:00Steendorp
Dames3: Training
za 28/08/2021 18:00S3
Dames3: Training
za 11/09/2021 20:303 - 1Beker
Vc Oudegem D (4) - Dames3
za 18/09/2021 14:301 - 3Comp
Dames3 - Vc Oudegem D
za 25/09/2021 16:453 - 0Comp
Dames3 - Vc Lochristi-wachtebeke B
za 09/10/2021 16:453 - 0Comp
Dames3 - Dames Vc Eksaarde B
za 16/10/2021 20:301 - 3Comp
Vc Panda's Lokeren C - Dames3
za 23/10/2021 20:300 - 3Comp
Vc Lochristi-wachtebeke B - Dames3
za 13/11/2021 16:453 - 0Comp
Dames3 - Eevoc Ertvelde-evergem B
za 04/12/2021 20:000 - 3Comp
Vc Kalken C - Dames3
za 11/12/2021 20:003 - 0Comp
Dames3 - Dynamo Zovoc Lievegem B
zo 30/01/2022 18:000 - 3Comp
Dames Vc Eksaarde B - Dames3
za 12/02/2022 14:301 - 3Comp
Vc Oudegem D - Dames3
za 26/02/2022 14:303 - 0Comp
Dames3 - Vc Panda's Lokeren C
zo 13/03/2022 18:300 - 3Comp
Asterix Avo Beveren D - Dames3
za 19/03/2022 16:453 - 0Comp
Dames3 - Vc Kalken C
za 02/04/2022 20:000 - 3Comp
Dynamo Zovoc Lievegem B - Dames3
za 09/04/2022 16:300 - 3Comp
Eevoc Ertvelde-evergem B - Dames3
za 23/04/2022 20:003 - 0Comp
Dames3 - Asterix Avo Beveren D

Klassement

WPt
1.Dames31645
2.Vc Oudegem D1644
3.Vc Lochristi-wachtebeke B1629
4.Asterix Avo Beveren D1625
5.Dynamo Zovoc Lievegem B1623
6.Vc Panda's Lokeren C1621
7.Eevoc Ertvelde-evergem B1615
8.Vc Kalken C1613
9.Dames Vc Eksaarde B161

Klassement reserven

WPt
1.Vc Oudegem D1645
2.Dames31641
3.Asterix Avo Beveren D1629
4.Vc Lochristi-wachtebeke B1624
5.Vc Panda's Lokeren C1619
6.Vc Kalken C1617
7.Dames Vc Eksaarde B1615
8.Eevoc Ertvelde-evergem B1614
9.Dynamo Zovoc Lievegem B1612

Trainingen

Op dinsdag om 19:00 (duur: 2 uur) in S3 op terrein T2+T3
Op vrijdag om 18:30 (duur: 2 uur) in Kemzeke op terrein T1

Competities

Beker Dames Provinciaal
Dames Promoreeks 4A