Team

Dames2

Rosa Claeys
Karlijn Van Hecke
Valerie Varewyck
Tessa Wittock
Yoni Vercauteren
Silvy Van Goethem
Yalenka Van De Ven
Hazel Tyssen
Emma Reed
Sjarlot Claeys
Marijke Cleyman
Ellen De Schoenmaeker
Oona Goossens
Stefanie De Witte
Astrid De Witte
Barbara Verdood (trainer-coach-sportieve cel)
Jan Cleyman (begeleider-markeerder)
Wim Van Duyse (scheidsrechter)
Christel Van Meerssche (terreinafgevaardigde)

Wedstrijden

za 21/08/2021 13:00S9
Dames2: driehoekstornooi
zo 22/08/2021 09:00Edugo Gent
Dames2: tornooi in Gent
za 04/09/2021 12:00Temse
Dames2: Training
za 11/09/2021 20:003 - 0Beker
Dames2 - Vc Spectrum Moerbeke- (4)
za 18/09/2021 20:003 - 0Comp
Dames2 - Gimm-e Waasland Kruibeke A
za 02/10/2021 17:003 - 2Comp
Dames2 - Vdk Bank Gent Dames Volley C
za 09/10/2021 20:301 - 3Comp
Vc Kalken A - Dames2
za 16/10/2021 20:301 - 3Comp
Vc Panda's Lokeren A - Dames2
za 23/10/2021 20:000 - 3Comp
Dames2 - Volleyteam Real Wetteren
za 06/11/2021 20:302 - 3Beker
Bmv Beveren Melsele (1) - Dames2
zo 14/11/2021 18:002 - 3Comp
Mevoc Meerbeke A - Dames2
za 11/12/2021 20:002 - 3Comp
Dames2 - Vc Delhaize Lede A
zo 19/12/2021 14:003 - 0Beker
Dames2 - Lindemans Aalst (3)
za 15/01/2022 20:003 - 0Comp
Dames2 - Vc Kalken A
za 22/01/2022 16:453 - 0Comp
Dames2 - Vc Panda's Lokeren A
za 29/01/2022 13:302 - 3Comp
Vdk Bank Gent Dames Volley C - Dames2
zo 06/02/2022 13:301 - 3Beker
Dames2 - Avanti Aalter A (2)
za 12/02/2022 16:000 - 3Comp
Gimm-e Waasland Kruibeke A - Dames2
di 15/02/2022 20:301 - 3Beker
Dames2 - Jtv Dero Zele-berlare A (n3)
za 19/02/2022 20:002 - 3Comp
Volleyteam Real Wetteren - Dames2
za 12/03/2022 20:000 - 3Comp
Dames2 - Mevoc Meerbeke A
zo 20/03/2022 15:003 - 1Comp
Dames2 - MET. NAVOK LADIES NAZARETH A
za 02/04/2022 20:003 - 0Comp
Dames2 - Bmv Beveren Melsele
za 09/04/2022 20:003 - 1Comp
MET. NAVOK LADIES NAZARETH A - Dames2
vr 15/04/2022 21:000 - 3Comp
Bmv Beveren Melsele - Dames2
zo 24/04/2022 18:003 - 2Comp
Vc Delhaize Lede A - Dames2

Klassement

WPt
1.Mevoc Meerbeke A1850
2.Volleyteam Real Wetteren1842
3.Dames21837
4.MET. NAVOK LADIES NAZARETH A1835
5.Vc Delhaize Lede A1829
6.Vdk Bank Gent Dames Volley C1828
7.Bmv Beveren Melsele 1816
8.Vc Kalken A1814
9.Gimm-e Waasland Kruibeke A1811
10.Vc Panda's Lokeren A188

Klassement reserven

WPt
1.MET. NAVOK LADIES NAZARETH A1838
2.Mevoc Meerbeke A1633
2.Vdk Bank Gent Dames Volley C1833
4.Vc Delhaize Lede A1732
5.Dames21729
6.Volleyteam Real Wetteren1623
7.Bmv Beveren Melsele 1421
8.Vc Panda's Lokeren A1816
9.Vc Kalken A1715
10.Gimm-e Waasland Kruibeke A1712

Trainingen

Op dinsdag om 20:00 (duur: 2 uur) in S9 op terrein GZ T1+T2
Op vrijdag om 19:00 (duur: 2 uur) in S9 op terrein BZ T2

Competities

Trofee De Doncker
Dames promoreeks 1
Beker Dames Provinciaal